Konkurs Strażacki "Zabobiegam Pożarom".


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)

 W dniu 03 kwietnia 2019 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie Maria Czomko  i Michał Marciniec z kasy I  uczestniczyli w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej" Młodzież Zapobiega Pożarom", który się odbył w budynku remizy OSP w Nowym Żmigrodzie.

latest Nike releaseM2k Tekno

W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z całej gminy Nowy Żmigród. Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Nowym Żmigrodzie wraz z Wójtem Gminy w Nowym Żmigrodzie. Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji czuwali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

W końcowej kwalifikacji konkursu w kategorii szkól ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajął   Michał Marciniec, drugie miejsce w tej samej kategorii zajęła Maria Czomko z klasy I  z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Żmigrodzie, którzy otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Organizatorów Konkursu. również Opiekunowie poszczególnych uczniów zostali uhonorowani dyplomami i drobnymi upominkami. Zgodnie z Regulaminem Turnieju zwycięzca eliminacji gminnych Michał Marciniec będzie reprezentował gminę Nowy Żmigród i Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie w eliminacjach na szczeblu powiatowym, który się odbędzie w dniu 25. kwietnia 2019 roku w Jaśle.

 

                                                                                                                          Opiekun drużyny

                                                                                                                           Tadeusz George


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)