Zajęcia na strzelnicy


(wciśnij obrazek, aby przejść do galerii zdjęć)

Uczniowie klasy I a i II o profilach wojskowo-policyjnych w dniu 4 marca 2019 r. brali udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego na strzelnicy w Jedliczu. Strzelanie odbyło się z karabinka sportowego w pozycji stojącej i siedzącej. Instruktarzu udzielił trener strzelectwa sportowego Pan Krzysztof Wałęga.

Running SneakersPatike

Konkurs Recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przeszedł do historii


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)

27 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie odbył się Konkurs Recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy uczniów klas VII, VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów.

spy offersGirls Air Jordan

IX Konkurs Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych

 

W dniu 12.10.201 roku   w  Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach odbył się IX  Konkurs  Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych” W Służbie Społeczeństwu –Bezpieczna -Szkoła-Bezpieczna Polska”.        

bridgemediaNIKE HOMME

V Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

trace affiliate linkNike

Obóz Wojskowo-Kondycyjny - Bieszczady 2017r.

(wciśnij zdjęcie, aby przejść do galerii)

Uczniowie klasy I z Liceum Ogólnokształcącego o innowacji wojskowo-policyjnej z Nowego Żmigrodu w dniach od 18.10.17r. do 20.10.17r. przebywali na trzydniowym obozie wojskowo-kondycyjnym z elementami survivalu w Bieszczadach.

latest jordan SneakersGirls Air Jordan