Dzień Otwarty Liceum

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, 24 marca 2022 roku, powróciliśmy do organizacji Dnia Otwartego w naszej placówce. Młodzież z okolicznych szkół podstawowych mogła na miejscu zapoznać się z ofertą kształcenia liceum. Pośród licznych atrakcji znalazły się pokazy przygotowane przez uczniów kierunku promedycznego, wojskowo – policyjnego, oddziału przygotowania wojskowego, kierunku dziennikarskiego oraz kosmetycznego. Można było spróbować swoich sił na wirtualnej strzelnicy, a dzięki uprzejmości właściciela Leśnej strzelnicy z Cieklina, także w paint ballu.

Gościliśmy u siebie przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jaśle, 21 Batalionu Dowodzenia z Rzeszowa, 33 Batalionu Lekkiej Piechoty z Dębicy, funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Sanoku, ratowników medycznych. Należy podkreślić, iż nie było to incydentalne spotkanie, a stała współpraca.

Bogato wyposażona baza szkoły, świetna kadra, indywidualne podejście do każdego ucznia daje szerokie możliwości rozwoju naszym przyszłym i obecnym uczniom. Należy tylko wybrać interesującą opcję i już można realizować u nas swoje pasje.

 

 

Zapraszamy!

 A. L. LO Nowy Żmigród

 

Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022
Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022
Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022

Dzień Otwartych Koszar w 35 Batalionie Lekkiej Piechoty w Sanoku

W dniu 27 października 2021 roku Klasy Mundurowe ze żmigrodzkiego liceum uczestniczyły w "Dniu Otwartych Koszar " w 35 Batalionie Lekkiej Piechoty w Sanoku. Kadeci zapoznali się z uzbrojeniem i wyposażeniem Wojsk Obrony Terytorialnej. Mieli możliwość praktycznego strzelania z karabinków ASG do celu, nie brakowało chętnych i odważnych do przejścia "ścieżki sapera", która polegała na wykryciu ukrytego ładunku wybuchowego, oczywiście pozorowanego, za pomocą wykrywaczy saperskich. Również mieli okazję na punkcie medycznym wykonanie RKO na profesjonalnym sprzęcie medycznym.
Bardzo dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich uczestników cieszył się pokaz dynamiczny wykonany przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku na miejsc pozorowanego wypadku drogowego przy użyciu m.in. nożyc hydraulicznych, służących do rozcinania samochodu.
Po całodziennych wrażeniach praktycznych przyszła pora na skosztowanie wojskowej grochówki, która cieszyła się dużą popularnością a to dlatego, że była bardzo smaczna.
Wszyscy Kadeci są pod wrażeniem bardzo sprawnej i merytorycznej organizacji Dnia Otwartych Koszar. Dziękują za zaproszenie i deklarują swoje uczestnictwo w "Dniu Otwartych Koszar" 35 Batalionu Lekkiej Piechoty w Sanoku za rok.
 
Opiekunowie
 
 
LTB - JuzsportsShops | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , IetpShops , nike new arrival for men japan today live full

Zajęcia na strzelnicy


(wciśnij obrazek, aby przejść do galerii zdjęć)

Uczniowie klasy I a i II o profilach wojskowo-policyjnych w dniu 4 marca 2019 r. brali udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego na strzelnicy w Jedliczu. Strzelanie odbyło się z karabinka sportowego w pozycji stojącej i siedzącej. Instruktarzu udzielił trener strzelectwa sportowego Pan Krzysztof Wałęga.

نمشي , adidas bold age leggings girls dance studio - تسوق تشكيلة اديداس اوريجينالز للأطفال مع تخفيضات 25 - 75% أونلاين في السعودية | IetpShops , New Balance 327 Moonbeam Leopard , men air max jordan 13 , 4011496719 , Where To Buy

Konkurs Recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przeszedł do historii


(wciśnij obrazek, aby zobaczyć pełny rozmiar)

27 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie odbył się Konkurs Recytatorski z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy uczniów klas VII, VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów.

adidas team water bottles for sale craigslist 2017 | adidas cq0858 pants girls women shoe store boots Release Eldership - adidas cm8077 sneakers boys youth shoes size 6 - IetpShops

IX Konkurs Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych

 

W dniu 12.10.201 roku   w  Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach odbył się IX  Konkurs  Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych” W Służbie Społeczeństwu –Bezpieczna -Szkoła-Bezpieczna Polska”.        

nike court royale mens white hair style chart , Botas Beige | Giftofvision , Sneakers search engine