Dzień Otwarty Liceum

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, 24 marca 2022 roku, powróciliśmy do organizacji Dnia Otwartego w naszej placówce. Młodzież z okolicznych szkół podstawowych mogła na miejscu zapoznać się z ofertą kształcenia liceum. Pośród licznych atrakcji znalazły się pokazy przygotowane przez uczniów kierunku promedycznego, wojskowo – policyjnego, oddziału przygotowania wojskowego, kierunku dziennikarskiego oraz kosmetycznego. Można było spróbować swoich sił na wirtualnej strzelnicy, a dzięki uprzejmości właściciela Leśnej strzelnicy z Cieklina, także w paint ballu.

Gościliśmy u siebie przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jaśle, 21 Batalionu Dowodzenia z Rzeszowa, 33 Batalionu Lekkiej Piechoty z Dębicy, funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Sanoku, ratowników medycznych. Należy podkreślić, iż nie było to incydentalne spotkanie, a stała współpraca.

Bogato wyposażona baza szkoły, świetna kadra, indywidualne podejście do każdego ucznia daje szerokie możliwości rozwoju naszym przyszłym i obecnym uczniom. Należy tylko wybrać interesującą opcję i już można realizować u nas swoje pasje.

 

 

Zapraszamy!

 A. L. LO Nowy Żmigród

 

Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022
Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022
Dni Otwarte 202...
Dni Otwarte 2022 Dni Otwarte 2022