20 Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

26 kwietnia: eliminacje powiatu jasielskiego do OMTM (zapowiedź)

 

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Gminy w Nowym Żmigrodzie oraz Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie są organizatorami eliminacji powiatu jasielskiego do 20. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Do zawodów, które odbędą się 26 kwietnia br. na terenie żmigrodzkiego „ogólniaka”, przystąpią uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Jasła, Trzcinicy, Kołaczyc i Nowego Żmigrodu.

 

Eliminacje do dwudziestej edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, którego adresatami są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, rozpoczną się o godzinie dziesiątej. Zawody będą odbywać się trójetapowo. Na początku zawodnicy napiszą składający się z kilkudziesięciu pytań test wiedzy o historii motoryzacji, znajomości przepisów prawa o ruchu drogowym oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Po realizacji pierwszej części turnieju

Piłkarski sukces Gimnazjum w Nowym Żmigrodzie

Dnia 10 czerwca 2015 r., o godz. 9.00, na stadionie w Nowym Żmigrodzie rozpoczął się turniej piłki nożnej. Jego organizatorami było Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie oraz Starostwo Powiatowe w Jaśle.